تعویض پمپ تخلیه ماشین لباسشویی بوش در اصفهان

امروزه با گذشت زمان نحوه زندگی انسان ها با دگرگونی های عظیمی روبه رو شده است. در حقیقت می توان گفت ساخت انواع دستگاه های لوازم خانگی موجب شده تا انجام بسیاری از فعالیت های روزمره با سرعت بیشتری پیش بروند. در طول سالیان اخیر شرکت بوش اقدام به عرضه انواع محصولات لوازم خانگی مانند: یخچال فریزر، ماشین لباسشویی، لوازم صوتی و تصویری و… نموده است.

ماشین لباسشویی را می توان نمونه ای از پرفروش ترین محصولات کارخانه بوش نام برده که هم اکنون در مدل های گوناگون در بازار به چشم می خورند. همچنین لازم به ذکر است که این شرکت در طول سالیان گذشته موفق به کسب سود قابل توجهی از بابت فروش انواع محصولات لوازم خانگی خود شده است.

متخصصین شاغل ما در مجموعه تعمیرات بوش، مرکز تعمیر لوازم خانگی بوش در اصفهان، به منظور تعویض پمپ تخلیه ماشین لباسشویی بوش در اصفهان فعالیت می نمایند. همچنین این عزیزان جهت رفاه حال مراجعه کنندگان گرامی به ارائه برخی تسهیلات خاص از جمله گارانتی خدمات دوماهه به آن ها می پردازند.

جهت تماس با مرکز تخصصی تعمیرات بوش در اصفهان و ثبت درخواست های خدمات خود می توانید با شماره 09130108396 تماس حاصل فرمایید. تعمیرکاران ما در سریع ترین زمان به شما خدمات خوبی در زمینه تعمیر و سرویس ماشین لباسشویی بوش، ماشین ظرفشویی بوش، یخچال فریزر بوش و یخچال ساید بای ساید بوش ارائه می دهند.

پمپ تخلیه ماشین لباسشویی بوش

تقریبا تمامی محصولات لوازم خانگی امروزی از اجزا و سیستم های نسبتا پیچیده ای تشکیل شده اند. یکی از مهم ترین قسمت های به کار رفته در ماشین لباسشویی بوش که تاثیرگذاری زیادی در عملکرد دستگاه دارد، پمپ تخلیه است. در هنگام فعالیت ماشین لباسشویی بوش لازم است تا آب های آلوده حاصل از شست و شوی پوشاک از دستگاه خارج شود. که این امر بر عهده پمپ تخلیه خواهد بود.

در ادامه مقاله به نکاتی پیرامون نشانه ها و دلایل آسیب دیدگی این قسمت از دستگاه اشاره شده است. لازم به ذکر است که عملیات رسیدگی به مشکلات مربوط به خرابی پمپ تخلیه ماشین لباسشویی بوش و همینطور تعمیر آن فرایندی تخصصی بوده و بدین منظور نیاز به مراجعه به مراکز معتبر خواهد بود.

همچنین در صورتی که قطعه مذکور نیازمند تعویض باشد، مجموعه تعمیرات بوش، مرکز تعمیرات لباسشویی بوش در اصفهان، با بیش از ۲۰ سال سابقه در این زمینه آماده ارائه خدمات لازم به مشتریان گرامی خواهد بود.

نشانه های خرابی پمپ تخلیه ماشین لباسشویی بوش

نشانه های خرابی پمپ تخلیه ماشین لباسشویی بوش

برخی از مهم ترین علائمی که در هنگام آسیب دیدگی پمپ تخلیه ماشین لباسشویی بوش ظاهر شده به شرح زیر هستند. تعویض پمپ تخلیه ماشین لباسشویی بوش در اصفهان، فعالیتی بوده که هم اکنون مهندسان ما در مجموعه تعمیرات بوش در آن مشغول به کار هستند.

 • رایج ترین نشانه وجود اشکال در عملکرد پمپ تخلیه ماشین لباسشویی بوش، عدم خروج آب های آلوده از دستگاه پس از اتمام فرایند شست و شو است.
 • ممکن است که با وجود انجام عملیات دفع آب های کثیف از دستگاه، همچنان مقداری از آب های آلوده در درام ماشین لباسشویی بوش باقی بمانند.
 • پس از اتمام فرایند تخلیه آب، همچنان درام دستگاه به گردش خود ادامه داده که در این صورت احتمال خرابی پمپ تخلیه ماشین لباسشویی بوش وجود خواهد داشت.
 • دیگر نشانه ای که می تواند حاکی از آسیب دیدگی پمپ تخلیه ماشین لباسشویی بوش باشد، شنیده شدن صداهایی خاص از قسمت های داخلی دستگاه است.

دلایل خرابی پمپ تخلیه ماشین لباسشویی بوش

بدون تردید علل گوناگونی وجود دارند که موجب آسیب دیدگی پمپ تخلیه ماشین لباسشویی بوش شده و در ادامه به برخی از آن ها اشاره می شوند. مجموعه تعمیرات بوش متشکل از متخصصین مجربی بوده که پیرامون تعویض پمپ تخلیه ماشین لباسشویی بوش در اصفهان و حومه نیز خدمات ارائه می دهند.

 • تجمع برخی اشیاء همچون دکمه، نخ و… در پمپ تخلیه ماشین لباسشویی بوش به مرور زمان موجب از کار افتادگی این قسمت از وسیله خواهند شد.
 • به هرحال پمپ تخلیه ماشین لباسشویی بوش نیز همانند بسیاری دیگر از قطعات به کار رفته در دستگاه دارای طول عمر مشخصی می باشد. از آن جایی که ماشین لباسشویی جزء دستگاه های پر کاربرد در منازل امروزی بوده به همین خاطر آسیب دیدگی آن امری بدیهی است.
 • دیگر علت خرابی پمپ تخلیه ماشین لباسشویی بوش مربوط به وجود رسوبات و املاح در آب های لوله کشی ساختمان ها می باشد.
 • همچنین در صورتی که پروانه پمپ تخلیه ماشین لباسشویی بوش دچار شکستگی شده باشد، در نهایت سوختگی این قسمت از دستگاه را به دنبال خواهد داشت.

نحوه تعویض پمپ تخلیه ماشین لباسشویی بوش

همانگونه که پیش تر نیز گفته شد تعویض پمپ تخلیه ماشین لباسشویی بوش فرایندی تخصصی بوده و بهتر است حتی الامکان انجام آن به کارشناسان مجرب در این امر واگذار شوند. شما می توانید به منظور تعویض پمپ تخلیه ماشین لباسشویی بوش در اصفهان از تکنسین های ما در مجموعه تعمیرات بوش نیز کمک بگیرید. در صورتی که به هر دلیلی خودتان تمایل به انجام این کار در منزل داشتید رعایت اصول اولیه از اهمیت بالایی برخوردار می باشد. در ذیل مراحل تعویض پمپ تخلیه ماشین لباسشویی بوش به اختصار شرح داده شده است.

قطع برق دستگاه

پیش از اقدام به تعویض موتور تخلیه ماشین لباسشویی بوش لازم است ابتدا جریان الکتریکی موجود در دستگاه به طور کلی قطع گردد. بدین منظور می توان به راحتی دو شاخه ماشین لباسشویی بوش را از پریز برق جدا نمود.

تخلیه آب ماشین لباسشویی

در دومین گام می بایست آب موجود در ماشین لباسشویی بوش را به طور کامل تخلیه کرد. برای این کار می توان درپوش فیلتر را برداشته و همینطور شیلنگ تخلیه را به داخل ظرفی پلاستیکی قرار داد.

بازگشایی پنل های موجود در قسمت بالایی و پشت دستگاه

پس از موفقیت در گذارندن مراحل پیشین، نوبت به باز کردن پنل های بالا و پشت ماشین لباسشویی بوش می رسد. پس از برداشتن پنل های مذکور، پمپ تخلیه دستگاه در قسمت پایین ماشین لباسشویی قابل مشاهده خواهد بود.

خارج سازی پمپ تخلیه آسیب دیده

پیش از خارج کردن پمپ تخلیه ماشین لباسشویی بوش ابتدا باید تمامی اتصالات موجود بر روی آن جدا شوند. سپس ضمن بازکردن پیچ های این قسمت از دستگاه، به آرامی پمپ تخلیه را خارج نمود.

نصب پمپ تخلیه نو

نصب پمپ تخلیه نو

در آخرین مرحله کافی است پمپ تخلیه نو را همانند نحوه خارج کردن نمونه آسیب دیده آن درون دستگاه نصب کرده و اتصالات موجود محکم گردند. پس از موفقیت در انجام مراحل فوق می توان ماشین لباسشویی را به برق متصل کرده و عملکرد پمپ تخلیه را آزمایش نمود.

عوامل تاثیرگذار بر هزینه تعویض پمپ تخلیه ماشین لباسشویی بوش

شکی نیست که مقدار هزینه های تعیین شده جهت بررسی مشکلات و انجام تعمیرات محصولات لوازم خانگی از اهمیت زیادی در نزد مشتریان برخوردار می باشند. در حال حاضر تعویض پمپ تخلیه ماشین لباسشویی بوش در اصفهان جزء بیشترین خدمات درخواستی از سوی همشهریان عزیز محسوب می شود.

مجموعه تعمیرات بوش جهت رفاه حال مراجعه کنندگان خود اقدام به تعیین هزینه های مناسب و مطابق با مصوبات اتحادیه برای آن ها می نمایند. برخی از عمده ترین عوامل موثر بر هزینه تعویض پمپ تخلیه ماشین لباسشویی بوش در زیر آورده شده اند.

 • تعویض قطعات به کار رفته در محصولات لوازم خانگی در قیاس به تعمیر آن ها نیاز به پرداخت هزینه های به مراتب بالاتری خواهند بود.
 • میزان کیفیت قطعات نصب شده هم مطمئنا در تعیین هزینه های پرداختی جهت تعویض پمپ تخلیه ماشین لباسشویی بوش تاثیرگذار است.
 • سرویس ایاب و ذهاب نیز سومین عاملی بوده که سبب افزایش یا کاهش در میزان هزینه تعویض پمپ تخلیه ماشین لباسشویی بوش خواهد شد.

بهترین مرکز تعویض پمپ تخلیه ماشین لباسشویی بوش در اصفهان

در حال حاضر از مجموعه تعمیرات بوش می توان به عنوان بهترین مرکز در عرصه تعمیر لوازم و تعویض قطعات محصولات لوازم خانگی نام برد. همچنین لازم به ذکر است تکنسین های ما در این مجموعه که به کار اشتغال دارند، همواره از قطعات اصل و اورجینال به منظور انجام فعالیت های خود بهره می برند.

شماره تماس بهترین مرکز تعویض پمپ تخلیه ماشین لباسشویی بوش در اصفهان

در حال حاضر مجموعه تعمیرات بوش راه های ارتباطی مختلفی را به منظور برقراری ارتباط با مراجعه کنندگان خود وضع نموده است که تماس گیری با شماره  09130108396 آسان ترین آن ها است.

بیشتر بخوانید: سرویس دوره ای ماشین لباسشویی بوش در اصفهان

5/5 - (9 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *