تعویض ترموستات ظرفشویی بوش در اصفهان

ما قصد داریم در این مقاله برای شما نحوه تعویض ترموستات ظرفشویی بوش را شرح دهیم و ضمن آن، بهترین مرکز تعمیرات ظرفشویی را نیز معرفی کنیم که تجربه ای چندین ساله در این امر دارد.

امروزه ماشین ظرفشویی یکی از لوکس ترین وسیله های مورد استفاده بانوان در کنج آشپزخانه است. این دستگاه پیشرفته نه تنها در منازل بلکه در هتل ها و تالارها نیز یک وسیله پرمصرف است. به همین دلیل پرمصرف بودن، باید افراد برندی با اعتبار جهانی را بتوانند خریداری کنند تا کمتر دچار آسیب شود. اما این بدان معنا نیست که برند معتبر لزوما دچار خرابی در گذر زمان نشود.

شما برای تعویض ترموستات ظرفشویی بوش در اصفهان می توانید به مجموعه تعمیرات بوش، مرکز تعمیر لوازم خانکی بوش در اصفهان مراجعه کنید. این مرکز توسط کادری مجرب اداره می شود که مهارت های لازم برای تعمیر ظرفشویی بوش را کسب کرده اند. با ما همراه باشید تا اطلاعات خود را در زمینه ترموستات ماشین ظرفشویی بالا ببرید، تا هرچه بهتر بتوانید از این دستگاه گران قیمت خود مراقبت کنید.

جهت تماس با مرکز تخصصی تعمیرات بوش در اصفهان و ثبت درخواست های خدمات خود می توانید با شماره 09130108396 تماس حاصل فرمایید. تعمیرکاران ما در سریع ترین زمان به شما خدمات خوبی در زمینه تعمیر و سرویس ماشین لباسشویی بوش، ماشین ظرفشویی بوش، یخچال فریزر بوش و یخچال ساید بای ساید بوش ارائه می دهند.

ترموستات ظرفشویی بوش چیست و چه وظیفه ای برعهده دارد؟

ماشین ظرفشویی در این روزها به عنوان یک همکار پرتلاش در آشپزخانه، کنار بانوی خانه است. به همین دلیل باید در حفظ و نگهداری آن کوشا بود. ترموستات یک قطعه بسیار مهم در ساخت ظرفشویی به حساب می آید. موظف است دمای آب را همواره متعادل نگه دارد و هرگاه دمای آب تغییر کرد یعنی بالا و پایین شد، بتواند به درستی آن را به دمای تنظیم شده برگرداند.

پس باید در صورت خرابی، تعمیر آن را در لیست کارهای ضروری خود قرار دهید. در غیر این صورت، شما همواره با ظرف هایی کثیف مواجه خواهید شد که دوباره خود باید پای سینک آنها را بشویید. ما در ادامه گام به گام با شما پیش می رویم تا بهتر بتوانید تعویض قطعه خراب را انجام دهید.

اما بهتر است برای جلوگیری از آسیب بیشتر به ظرفشویی این عمل را به تعمیرکاران با تجربه در مرکز تعمیرات بوش بسپارید تا عمل تعویض ترموستات ظرفشویی بوش در اصفهان را برایتان ماهرانه انجام دهند.

اولین علامت خراب شدن ترموستات ظرفشویی بوش چیست؟

اولین علامت خراب شدن ترموستات ظرفشویی بوش

به دلیل استفاده زیادی که از این دستگاه می شود، ممکن است قطعات آن دچار خرابی شوند و یکی از این قطعه ها ممکن است ترموستات باشد. هرگاه مشاهده کردید که ظرفشویی قادر نیست دمای آب را تنظیم کند و ظرف هایی کثیف در اتمام کار به شما تحویل می دهد یقین کنید که ترموستات آن دچار مشکل شده است. مطالبی که در ادامه برایتان ذکر می کنیم مراحل دقیق تعویض ترموستات ظرفشویی بوش است که باید با دقت هرچه تمام تر انجام شوند.

اگر خود تخصص لازم را ندارید که بتوانید آن را انجام دهید، برای تعویض ترموستات ظرفشویی بوش در اصفهان می توانید با مرکز تعمیرات بوش از طریق شماره های مندرج در این صفحه تماس حاصل کنید تا یک کار بی عیب و نقص انجام دهند و متحمل هزینه اضافی نگردید.

بیشتر بخوانید: تعمیر یخچال فریزر بوش در اصفهان

مراحل تعویض ترموستات ظرفشویی بوش

 • اولین مرحله برای شروع تعویض قطعه خراب درهر وسیله برقی، داشتن ابزارآلات مناسب است تا در حین کار به مشکل برنخورید. پس به دقت جعبه ابزار خود را بررسی کنید و مطمئن شوید که ابزارهای مورد نیاز را دارید. از مهمترین ابزارها برای تعویض ترموستات ظرفشویی می توان به دستکش، پیچ گوشتی و ست آچار و مهره اشاره کرد.
 • برای شروع کار مطمئن شوید که جریان برق را از دستگاه جدا کرده اید. برای اطمینان می توانید کلید روشن شدن ظرفشویی را فشار دهید و ببینید که آیا برق به طور کلی قطع شده است یا خیر. سپس به سراغ گشودن قطعات ظرفشویی بروید.
 • پنل بیرونی و داخلی را باید جداسازی کنید و در حین جداسازی مواظب باشید نیفتند. برای جلوگیری از افتادن، آنها را با دست دیگر خود نگه دارید. ابتدا درب ظرفشویی را باز کنید تا به پنل ها دسترسی پیدا کنید.
 • پنل کنترلی نیز به وسیله سیم به دستگاه وصل است. باید سعی کنید به آرامی عمل جدا کردن پنل کنترلی را از سیم ها انجام دهید تا به سیم های ظریف دستگاه آسیبی وارد نشود.
 • در ادامه شما باید پنل تحتانی و همچنین انگشتی را نیز خارج کنید. برای این کار باید از آچار مهره کمک بگیرید و پیچ های متصل به پنل دسترسی تحتانی را که در پایین ظرفشویی قرار دارد را به آرامی باز کنید. سپس به سراغ پنل انگشتی بروید و پیچ های آن را نیز باز کنید. هر دو پنل را کمی به سمت جلو بکشید و با دقت آنها را خارج کرده و روی سطح زمین قرار دهید.
 • در این مرحله شما به ترموستات دسترسی پیدا می کنید. حتما برای انجام این گام دقت کنید تا به سیم های ترموستات آسیبی وارد نشود. برای جدا کردن ترموستات ابتدا سیم های آن را باز کرده و قلاب نصب آن را از قاب درب ظرفشویی به آرامی جدا کنید.
 • بعد از آنکه توانستید ترموستات معیوب را از دستگاه جدا کنید نوبت به بررسی کردن آن می رسد. اگر نیاز به تعمیر داشت باید تعمیر شود. اگر به صورت کامل ترموستات سوخته بود باید آن را با یک قطعه جدید تعویض کنید. البته لازم به ذکر است که تشخیص این مرحله برای افراد مبتدی کمی سخت است. بهتر است از یک تعمیرکار با تجربه، مشاوره و کمک بگیرید. ما به شما پیشنهاد می کنیم برای آنکه مجبور به دوباره کاری نشوید و همچنین وقت با ارزش خود را نیز تلف نکرده باشید با شماره های مندرج در این صفحه تماس حاصل کنید و از تجربیات کارشناسان مرکز تعمیرات بوش استفاده کنید. اگر ساکن اصفهان هستید برای تعویض ترموستات ظرفشویی بوش در اصفهان به این مرکز مراجعه کنید.
 • در این گام نوبت به جاسازی ترموستات جدید بر روی جای اصلی آن در ظرفشویی می رسد. قطعه نو را باید طبق روش جداسازی، ابتدا درون قلاب فلزی قرار دهید و سپس قلاب را درون قاب دستگاه قرار دهید. تمام سیم هایی که جدا کردید دوباره دقیقا سر جای اولیه خود ببندید.
 • سپس پنل هایی را که جدا کردید به درستی سر جای خود قرار دهید. بعد از اتمام کار می توانید برای امتحان کردن اینکه آیا به درستی عمل تعویض ترموستات را انجام داده اید یا خیر، دستگاه را به برق متصل کنید و آن را به کار بیندازید.

معرفی بهترین مرکز تعمیرات ترموستات ظرفشویی بوش در اصفهان

معرفی بهترین مرکز تعمیرات ترموستات ظرفشویی بوش در اصفهان

ما در این قسمت می خواهیم به شما مرکزی معرفی کنیم که سالیان درازی است که تبحر و مهارت خود را به همگان ثابت کرده است. همانطور که می دانید عیب یابی یک وسیله برقی اگر به صورت ماهرانه انجام نشود ممکن است بسیار خطرساز باشد. پس بهتر است از یک نیروی ماهر در این خصوص کمک بگیرید.

شما دارندگان ماشین ظرفشویی بوش می توانید برای تعویض ترموستات ظرفشویی بوش در اصفهان به مرکز تعمیرات بوش مراجعه کنید و از تبحر کارشناسان این مرکز شگفت زده شوید. این مرکز برای راحتی و آسایش اهالی استان اصفهان تلاش کرده و شما به آسانی می توانید با شماره گیری شماره 09130108396 در کمترین زمان یک نیروی ماهر را در کنار خود داشته باشید.

هزینه تعویض ترموستات ظرفشویی بوش چقدر است.

مرکز تعمیرات بوش هزینه های دریافتی خود را بر طبق تعرفه اتحادیه انجام می دهد. هزینه تعویض ترموستات ظرفشویی بوش در اصفهان نیز از این قاعده مستثنی نیست و بستگی به شرایط دیگری نیز دارد از جمله:

 • هزینه ایاب و ذهاب
 • هزینه عیب یابی
 • تعمیر قطعه
 • تعویض قطعه
 • قیمت قطعه مذکور در بازار
 • برند قطعه

 لازم است بگوییم مرکز تعمیرات بوش آماده ارائه خدمات به شما مشتریان عزیز است. شما برای اطلاع دقیق از قیمت نهایی تعویض ترموستات ظرفشویی بوش می بایست با این مرکز تماس گرفته و سپس کارشناس مجموعه به بررسی و عیب یابی دستگاه شما می پردازد و قیمت نهایی را به شما اعلام خواهد کرد.

سخن پایانی

امیدواریم توانسته باشیم یک مقاله مفید و پربار را برای شما دارندگان ماشین ظرفشویی بوش ارائه دهیم. شما عزیزان اگر با خرابی ترموستات ظرفشویی خود مواجه شدید فقط کافیست با فشار دادن چند شماره بر تلفن همراه خود به مرکز تعمیرات بوش متصل شوید تا تعمیرکاران زبده این مرکز کار تعمیر ماشین ظرفشویی بوش را به بهترین شکل ممکن انجام دهند و خیال شما را آسوده کنند. سپاس بی کران از همراهی شما، موفق و پیروز باشید.

بیشتر بخوانید: تعویض بازوی اسپری ماشین ظرفشویی بوش در اصفهان

5/5 - (7 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *