ما را بیشتر بشناسید

در مرکز تعمیرات لوازم خانگی بوش، خدماتی از جمله تعمیر ، عیب یابی و سرویس لوازم خانگی مانند ماشین لباسشویی ، ماشین ظرفشویی ، یخچال فریزر و یخچال ساید بای ساید انجام میشود. همانطور که بر شما نیز محرز است یکی از برندهای معتبر در جهان برند بوش است که به مراتب ممکن است لوازم خانگی این برند هم بدلیل استفاده نادرست و یا گذر زمان دچار اختلال شود که خب البته اعتماد به هر نوع تعمیرکاری برای تعمیر آن ها کار آسانی نیست. چرا که تکنولوژی بالای محصولات این برند آلمانی ما را مجاب می کند تا برای تعمیر آن به سراغ تکنسین های حرفه ای تعمیر بوش برویم.

ما همواره سعی بر رفع دغدغه همشهریان عزیزمان داریم از این جهت با بهره گیری از متخصصین و تکنسین های آموزش دیده بهترین خدمات را به شما عرضه کنیم. امید است که همین گونه در آینده نیز به کارمان ادامه دهیم. ما اینجاییم تا دسترس شما را برای تعمیر لوازم خانگی بوش، این برند قدرتمند را آسان کنیم.

چرا ما را انتخاب کنید ؟

هر محصولی ممکن است پس از مدتی استفاده نیاز به سرویس و تعمیر پیدا کند. ما در این مجموعه به رقیبان خود به عنوان یک دوست و راهی دیگر برای پیشرفت خود نگاه می کنیم و سعی داریم در این راه بیش از گذشته خود موفق شویم. چرا که به هدف خود یعنی سرلوحه قرار دادن اصل مشتری مداری و کیفت کار ثابت قدم باشیم.

تعمیر کاران ما در این مجموعه سعی دارند تا خود را آپدیت به جدیدترین تکنولوژی به کار رفته در لوازم خانگی بوش کنند تا در این راه دچار مشکل نشوند. پس نگران این مسئله که وسیله شما یک وسیله ی نوظهور هست نباشید. لازم به ذکر است شما برای تعمیر لوازم خانگی خود نیاز نیست خود را به زحمت بندازید و به محل ما آورید چرا که تکنسین های ما در کمترین زمان در محل اعلامی حضور می یابند و مشغول به عیب یابی تخصصی میشوند. برای اینکه شما نگرانی بعد از تعمیر لوازم خانگی نداشته باشید بعد از تعمیرات 60 روز گارانتی برای خدمات ارائه شده به شما میدهیم که این موضوع شما را از هر نگرانی رها میکند. از نظر هزینه هم خیالتان راحت باشد چرا که تعرفه ی ما طبق تعرفه مصوب اتحادیه است. همچنن در صورت قطعه از باکیفیت ترین قطعه استفاده خواهیم کرد.

  • گارانتی 60 روزه
  • هزینه طبق اتحادیه
  • تعمیر در محل
  • کیفیت بالا