تعمیرات یخچال ساید بای ساید بوش در اصفهان

در ادامه اطلاعات مفیدی در زمینه تعمیر یخچال ساید بای ساید بوش در اصفهان در اختیار شما قرار می دهیم. این روزها شرکت های گوناگونی در سراسر جهان در عرصه تولید انواع محصولات لوازم خانگی همچون یخچال و فریزر، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی و… فعالیت دارند. کمپانی بوش جزء معروف ترین برند های جهانی به شمار آمده که در سالیان اخیر با ساخت انواع لوازم خانگی استاندارد، موجبات کسب رضایت مشتریان خود را فراهم آورده است.

همکاران ما در مجموعه تعمیرات بوش که در زمینه تعمیر یخچال ساید بای ساید بوش در اصفهان نیز مشغول به فعالیت هستند، آماده رسیدگی به مشکلات شما همشهریان عزیز خواهند بود.

جهت تماس با مرکز تخصصی تعمیرات بوش در اصفهان و ثبت درخواست های خدمات خود می توانید با شماره 09130108396 تماس حاصل فرمایید. تعمیرکاران ما در سریع ترین زمان به شما خدمات خوبی در زمینه تعمیر و سرویس ماشین لباسشویی بوش، ماشین ظرفشویی بوش، یخچال فریزر بوش و یخچال ساید بای ساید بوش ارائه می دهند.

عیب یابی و رفع خرابی یخچال ساید بای ساید بوش

ممکن است پس از گذشت مدتی، دستگاه ها نتوانند به مانند روزهای نخستین عملکرد مطلوبی را از خود ارائه داده که در این صورت نیاز به تعمیر خواهند داشت. از آن جایی که یخچال ساید باید ساید بوش جزء پرفروش ترین محصولات این برند محسوب می شود، طبیعتا مشتریان زیادی به منظور تعمیر آن اقدام خواهند نمود.

حال قصد داریم تا در ادامه این مطلب، شما را با عیوب متداول و نشانه های خرابی این دستگاه بیشتر آشنا نماییم.

بخش فریزر ساید بوش دستگاه خنک بوده اما درون یخچال گرم می باشد

از رایج ترین مشکلاتی که احتمال دارد یخچال ساید بای ساید بوش با آن مواجه گردد این است که علی رغم خنک بودن قسمت فریزر، بخش یخچال میزان سرمای لازم را نداشته باشد. این مشکل معمولا هنگامی پدید می آید که فن خنک کننده قسمت یخچال دچار خرابی شده.

در این صورت قطعه فوق می بایست توسط تکنسین مجرب تعویض گردد. همچین گاهی اوقات دلیل وقوع این امر، آسیب دیدگی برد الکترونیکی دستگاه می باشد. شما همشهریان گرامی می توانید در صورت نیاز به دریافت خدمات لازم، با کارشناسان ما در مرکز تعمیرات ال جی که در زمینه تعمیر یخچال ساید بای ساید ال جی در اصفهان نیز فعالیت دارند مراجعه نمایید.

تجمع آب در درون یخچال و پایین کشوهای فریزر ساید بوش

در هنگام مشاهده آب گرفتگی طبقات و زیر کشوهای فریزر در یخچال ساید بای ساید بوش، به احتمال فراوان فرایند تخلیه و جمع آوری آب به درستی عمل نمی کند. در چنین شرایطی باید ضمن خاموش نمودن دستگاه، لوله تخلیه آب که معمولا در قسمت زیرین یخچال ساید بای ساید بوش واقع شده را تمیز نمود.

همچنین از دیگر دلایل تجمع آب در یخچال ساید بای ساید بوش می توان به آسیب دیدگی المنت و یا سنسور دما اشاره داشت.

آب موجود در یخچال از کیفیت لازم برخوردار نمی باشد

اغلب مدل های یخچال ساید بای ساید بوش مجهز به سیستم تصفیه و خنک کننده آب درون خود می باشند. طبیعتا در اثر گذشت زمان فیلترهای موجود در دستگاه دچار گرفتگی شده و این موضوع بر میزان کیفیت آب مصرفی دستگاه تاثیر می گذارد.

در هنگام مواجه با این مشکل می بایست نسبت به تعویض فیلتر آب قدیمی با فیلتر آب جدید اقدام شود.

یخچال ساید بای ساید بوش به صورت مداوم کار می کند

یخچال ساید بای ساید بوش به صورت مداوم کار می کند

گاهی اوقات ممکن است یخچال ساید بای ساید بوش به طور یکسره کار کرده و سیستم اتومات آن به خوبی عمل نکند. در این صورت هوای درون یخچال به مقدار لازم خنک نمی شود. معمولا آسیب دیدگی کمپرسور یا ترموستات دستگاه جزء مهم ترین دلایل به وجود آمدن این مشکل می باشند.

ما در مجموعه تعمیرات بوش قادر خواهیم بود تا با استفاده از برترین فناوری های روز دنیا خدمات لازم را در زمینه تعمیر یخچال ساید بای ساید بوش در اصفهان نسبت به شما مشتریان عزیز ارائه نماییم.

شنیده شدن صداهای ناهنجار و غیر عادی از یخچال ساید بوش

زمانی که یخچال ساید بای ساید بوش به درستی تراز نباشد ممکن است سبب ایجاد صداهای غیر طبیعی از دستگاه شود. همچنین در صورت خرابی فن یا موتور نیز وقوع این امر محتمل می باشد.

راهنمای کامل ارورهای یخچال ساید بای ساید بوش

اغلب مدل های یخچال ساید بای ساید بوش دارای صفحه نمایشگری می باشند که در هنگام بروز مشکل در عملکردشان کدهایی بر روی آن ها ظاهر می شوند. این کدها در حقیقت عیوب احتمالی موجود در دستگاه را به اطلاع مخاطبین و تعمیرکاران می رسانند. حال قصد داریم در ادامه مطلب شما را با این کد خطاها آشنا نماییم.

کد خطای E01

به نمایش در آمدن ارور E01 بر روی صفحه نمایشگر یخچال ساید بای ساید بوش به معنای آن بوده که سنسور دمای یخچال دچار آسیب دیدگی شده است. در این هنگام باید فیش سنسور را خارج کرده و مجددا جا انداخته شود. در صورتی که مشکل همچنان پابرجا بماند قطعه مذکور می بایست تعویض گردد.

کد خطای E02

 این ارور نشان دهنده وجود اشکال در عملکرد سنسور فریزر یخچال ساید بای ساید بوش می باشد. در صورت خرابی این قطعه دمای فریزر به طور صحیح نمایش داده نشده و باید تعویض شود.

مجموعه خدمات بوش با بهره بردن از متخصصین با تجربه خود قادر است تا در هر شرایطی به منظور تعمیر یخچال ساید بای ساید بوش در اصفهان خدمات لازم را ارائه نماید.

کد خطای E03 یخچال ساید بای ساید بوش

زمانی که سنسور دما کشوی داخل یخچال خراب شود می توان شاهد به نمایش در آمدن ارور E03 در یخچال ساید باید ساید بوش بود. به منظور رفع مشکل فوق می توان جریان برق دستگاه را برای مدت زمان کوتاهی متوقف کرده و سپس اقدام به قطع و سپس وصل مجدد سنسور فوق نمود. در صورت عدم رفع مشکل، آخرین گزینه مراجعه به نمایندگی معتبر خواهد بود.

 کد خطای E05

 کد خطای E05 در ساید بای ساید بوش

گاهی اوقات این ارور به عنوان نوعی علامت هشدار دهنده ظاهر می شود که به معنای آن بوده که یخچال ساید بای ساید بوش نیاز به سرویس کلی دارد. همینطور از دیگر دلایل مشاهده شدن این ارور خرابی سنسور دما در بخش دیفراست دستگاه می باشد.

کد خطای E10

هنگامی که ماژول برد اصلی یخچال ساید بای ساید بوش دچار مشکل شود، کد خطای E10 ظاهر می گردد. در صورت مشاهده کد خطای فوق می بایست سریعا به تعمیرکاران مجاز بوش مراجعه شود. در صورت سهل انگاری در این امر ممکن است خسارات شدیدی نسبت به دستگاه وارد شود.

کد خطای E11

ارور فوق هم مربوط به زمانی است که عملکرد ماژول در برد اصلی، دیسپلی یا نمایشگر یخچال ساید بای ساید بوش به درستی صورت نگیرد.

کد خطایE15

ارور E15 مربوط به زمانی است که سنسور محیطی یخچال ساید بای ساید دچار مشکل شده باشد. در صورت خرابی این قطعه، مقدار دمای فضای داخلی دستگاه به درستی نشان داده نخواهد شد.

کد خطای E20

هنگامی که رابطه میان برد اصلی و برد دیسپلی یخچال ساید بای ساید بوش قطع شود ارور   E20 نشان داده می شود. در صورت بروز این مشکل میزان دمای فضای داخلی یخچال توسط دیسپلی به شکل صحیح به نمایش در نخواهد آمد.

شما می توانید به منظور رفع مشکلات مربوط به دستگاه خود به همکاران ما در مجموعه تعمیرات بوش که در زمینه تعمیر یخچال ساید بای ساید بوش در اصفهان فعالیت دارند مراجعه فرمایید.

کد خطای E21

این ارور به آن معناست که ارتباط بین برد الکترونیکی یخچال ساید بای ساید با قسمت یخساز یا دیسپنسر آب قطع شده است. در این صورت ممکن است یخساز یا دیسپنسر کاملا از کار افتاده و یا آنکه به شکل پراکنده عمل نمایند.

کد خطای F1

کد خطای F1 این پیغام را می رساند که سنسور فریزر یخچال ساید باید ساید بوش دچار نقصی در عملکرد خود شده است. این سنسور وظیفه آن را داشته تا مقدار دمای درون فریزر را به برد اصلی گزارش نماید. در صورت خرابی این قطعه، تنها تعویض آن چاره کار خواهد بود.

کد خطای F3

ارور F3 نشان دهنده وجود خطا در فرایند یخ زدایی یخچال ساید بای ساید بوش می باشد. از مهم ترین نشانه های این کد خطا می توان به گرم بودن فضای داخلی یخچال یا فریزر اشاره کرد.

کد خطای R1

یکی دیگر از متداول ترین کد خطاهای یخچال ساید بای ساید بوش، ارور R1 بوده که نشان دهنده آسیب دیدگی حسگر یخچال می باشد. در صورت عدم تعویض این قطعه، میزان بازدهی دستگاه به طور چشم گیری کاهش خواهد یافت.

کد خطای RT

کد خطای RT در یخچال ساید بای ساید بوش

معمولا زمانی که سنسور محیطی یخچال ساید بای ساید بوش به درستی عمل نکند می توان شاهد به نمایش در آمد ارور RT بود. عدم رسیدگی به این مشکل به تدریج عملکرد کمپرسور دستگاه را تحت تاثیر قرار خواهد داد.

کد خطای D1

این ارور زمانی به نمایش در می آید که سنسور دیفراست یخچال ساید بای ساید بوش به طور صحیح عمل نکرده باشد.

کد خطای DF

گاهی پیش می آید که در یخچال ساید باید ساید بوش، کلید فریزر دچار ایراد شده باشد. که در این صورت معمولا ارور DF نمایان می گردد. به منظور برطرف نمودن این مشکل می بایست کلید فریزر توسط متخصصین تعویض شود.

کارشناسان ما در مرکز تعمیرات بوش قادر خواهند بود تا در صورت بروز هر نوع مشکل، خدمات لازم را در زمینه تعمیر یخچال ساید بای ساید بوش در اصفهان ارائه نمایند.

کد خطای EF

این ارور بالواقع این پیام را به مخاطب می رساند که حسگر مربوط به سیستم شمارنده آب در یخچال ساید بای ساید بوش آسیب دیده باشد. در صورتی که با این مشکل مواجه شدیم لازم است قسمت هایی همچون لوله آب ورودی به دستگاه و همینطور فیلترها به خوبی کنترل شوند.

کد خطای ET

کد خطای ET مربوط به زمانی می شود که دکمه یخساز یخچال ساید بای ساید بوش به درستی عمل نکند. در صورتی که این مشکل حل نشود دستگاه امکان یخسازی را نخواهد داشت.

کد خطای EU

ارور EU نیز زمانی ظاهر خواهد شد که دکمه مربوط به قطع و وصل نمودن یخساز دستگاه به درستی کار نکند که در این صورت می بایست قطعه مذکور تعویض گردد.

 کد خطای ES

هنگامی که به هر دلیل کلید یخ ریز یخچال ساید بای ساید بوش خراب شده باشد، ارور ES نشان داده خواهد شد.

کد خطای EA

ظاهر شدن ارور EA بر روی صفحه نمایشگر یخچال ساید باید ساید بوش این پیام را می رساند که موتور یخساز آسیب دیده که در این صورت باید تعویض شود.

کد خطای EG

هنگام به نمایش در آمدن ارور EG می توان این نتیجه را گرفت که به احتمال فراوان شیر برقی یخچال عملکرد صحیح خود را از دست داده است.

چه عواملی بر روی هزینه تعمیر یخچال ساید بای ساید بوش تاثیر گذار هستند؟

هزینه تعمیر یخچال ساید بای ساید بوش

طبیعتا یکی از مهم ترین موضوعاتی که در هنگام مراجعه جهت تعمیر یخچال ساید باید ساید بوش اهمیت بسیاری در نزد مشتریان دارد، میزان هزینه پرداختی جهت دریافت خدمات می باشد.

در اینجا قصد داریم تا به برخی از این موارد اشاره نماییم. همچنین ما در مرکز تعمیرات بوش آماده خدمت رسانی به شما همشهریان عزیز پیرامون تعمیر یخچال ساید بای ساید بوش در اصفهان می باشیم.

تعداد قطعات آسیب دیده

هر چه قدر قطعات بیشتری درون یخچال ساید باید ساید بوش دچار خرابی شده باشند نیاز به صرف زمان بیشتری جهت تعمیر آن ها بوده و از این رو بر روی هزینه تعمیر افزوده می شود.

سرویس ایاب و ذهاب

دیگر عامل مهمی که ممکن است به طور غیر مستقیم بر روی هزینه تعمیر یخچال ساید بای ساید بوش موثر باشد، سرویس ایاب و ذهاب خواهد بود.

تعمیر یا تعویض قطعات

گاهی ممکن است شدت آسیب دیدگی قطعات یخچال ساید باید ساید بوش به حدی زیاد باشد که امکان تعمیر آن ها میسر نبوده و می بایست حتما تعویض گردند. در صورتی که وقوع این موضوع قطعا هزینه های پرداختی جهت دریافت خدمات افزایش خواهند یافت.

برند

موضوع که شاید بتوان گفت مهم ترین عامل در تعیین میزان هزینه پرداختی جهت تعمیر یخچال ساید باید ساید است، نوع برند دستگاه و تسهیلات احتمالی که شرکت سازنده در نظر گرفته می باشد.

بهترین مرکز تعمیر یخچال ساید بای ساید بوش در اصفهان

مراجعه به یک مرکز استاندارد جهت تعمیر یخچال ساید باید ساید از آن جهت اهمیت داشته که واگذار نمودن کار به تعمیرکاران غیر مجاز ممکن است آسیب های غیر قابل جبرانی را نسبت به دستگاه ما وارد سازند.

هم اکنون و با توجه به رضایت بالای مشتریان، مجموعه تعمیرات بوش معتبرترین مرکز جهت تعمیر یخچال ساید بای ساید بوش در اصفهان می باشد.

شماره تماس مرکز تعمیر یخچال ساید بای ساید بوش در اصفهان

همانگونه که بدان اشاره شد، در حال حاضر مرکز تعمیرات بوش برترین مجموعه به منظور تعمیر یخچال ساید بای ساید بوش در اصفهان است. شما همشهریان عزیز و گرامی می توانید به منظور بهره مندی از خدمات همکاران ما در این زمینه با شماره 09130108396 تماس حاصل فرمایید.

5/5 - (27 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *