تعمیر برد یخچال ساید بای ساید بوش در اصفهان

این روزها با پیشرفت روز افزون علم و تکنولوژی انواع دستگاه های الکتریکی ساخته شده که هرکدام نقش مهمی در نحوه گذراندن زندگی انسان ها دارند. یخچال ساید بای ساید بوش از جمله محصولاتی است که امروزه این شرکت در زمینه تولید آن مشغول به فعالیت می باشد. این نوع وسیله در مقایسه با یخچال فریزرهای معمولی از امکانات به مراتب گسترده تری برخوردار است.

مجموعه تعمیرات بوش متشکل از متخصصین مجربی بوده که هم اکنون در عرصه تعمیرات انواع لوازم خانگی به ارائه خدمات می پردازند. همچنین لازم به ذکر است که خدمات تعمیر برد یخچال ساید بای ساید بوش در اصفهان در حوزه کاری همکاران ما در این مجموعه به شمار می آید.

جهت تماس با مرکز تخصصی تعمیرات بوش در اصفهان و ثبت درخواست های خدمات خود می توانید با شماره 09130108396 تماس حاصل فرمایید. تعمیرکاران ما در سریع ترین زمان به شما خدمات خوبی در زمینه تعمیر و سرویس ماشین لباسشویی بوش، ماشین ظرفشویی بوش، یخچال فریزر بوش و یخچال ساید بای ساید بوش ارائه می دهند.

تعمیر برد یخچال ساید بای ساید بوش

تمامی مدل های یخچال ساید بای ساید بوش را قسمت های کوچک و بزرگی تشکیل داده که هرکدام دارای وظایف از پیش تعیین شده ای می باشند. برد الکترونیکی یکی از اصلی ترین قطعات به کار رفته در یخچال ساید بای ساید بوش است که مانند مغز در بدن انسان عمل کرده و وظیفه کنترل عملکرد سایر اعضا را بر عهده دارد.

شکل ظاهری برد الکترونیکی معمولا به صورت یک صفحه مربع یا مستطیل شکل بوده که بر روی آن قطعاتی مانند خازن، رله، ترانزیستور و غیره قرار گرفته اند. لازم به ذکر است که حتی اگر یک عدد از قطعات نام برده موجود بر روی برد الکترونیکی دچار آسیب دیدگی شوند، ممکن است عملکرد کلی دستگاه را با اختلال مواجه سازند.

تعمیر برد یخچال ساید بای ساید بوش فرایندی تخصصی بوده که تنها از عهده مهندسان شاغل در این حوزه بر می آید. همکاران ما در مجموعه تعمیرات بوش همواره جهت ارائه خدمات در زمینه تعمیر برد یخچال ساید بای ساید بوش در اصفهان و حومه آماده همکاری هستند.

مهم ترین علائم آسیب دیدگی برد یخچال ساید بای ساید بوش

علائم آسیب دیدگی برد یخچال ساید بای ساید بوش

همانطور که گفته شد زمانی که برد یخچال ساید بای ساید بوش دچار خرابی شود به هیچ عنوان دستگاه قادر به راه اندازی و فعالیت مجدد نخواهد بود. معمولا در هنگام آسیب دیدگی این قسمت از دستگاه، نشانه هایی بر روی عملکرد یخچال ساید بای ساید بوش ظاهر شده که در این صورت می بایست وضعیت آن توسط کارشناسان این امر مورد بررسی قرار بگیرد. در ادامه برخی از مهم ترین علائم خرابی برد یخچال ساید بای ساید بوش به طور مختصر شرح داده خواهند شد.

یخچال ساید بای ساید بوش روشن نمی شود

روشن نشدن دستگاه می تواند نشانه بارز خرابی برد یخچال ساید بای ساید بوش باشد‌. در این هنگام باید ابتدا از وضعیت دوشاخه، کابل، پریز، کمپرسور و صفحه نمایشگر اطمینان حاصل کرده و در صورت سلامت آن ها به منظور تعمیر برد الکترونیکی باید به مراکز مجاز مراجعه شود.

سرما یا گرمای بیش از حد دستگاه

هنگامی که میزان دمای موجود در فضای داخلی یخچال ساید بای ساید بوش بیش از حد کم یا زیاد باشد، احتمال آسیب دیدگی برد یخچال ساید بای ساید بوش وجود خواهد داشت. در صورت وقوع چنین شرایطی فرمان قطع و وصل از سوی برد الکترونیکی برای کمپرسور صادر نمی شود.

نتیجه این امر آن بوده که کمپرسور دستگاه به صورت یکسره عمل کرده و موجب تولید سرمای بیش از حد در یخچال ساید بای ساید بوش خواهد شد. همچنین خلاف این موضوع نیز محتمل بوده و ممکن است اصلا کمپرسور روشن نشده و فضای داخلی یخچال ساید بای ساید بوش گرم بماند.

از آن جایی که تعمیر برد یخچال ساید بای ساید بوش در اصفهان توسط تکنسین  های ماهر در این امر صورت گرفته، همواره رضایت همشهریان گرامی را نیز در پی داشته است. گفتنی است که کارشناسان ما در مجموعه تعمیرات بوش جهت رفاه حال شما مشتریان عزیز از قطعات اصل و اورجینال در فعالیت های خود بهره می برند.

حجم زیاد برفک درون یخچال ساید بای ساید بوش

در اغلب مدل های یخچال ساید بای ساید بوش سیستمی به نام دیفراست به کار رفته که وظیفه جلوگیری از برفک زدگی دستگاه را بر عهده دارد. در صورتی که فرایند دیفراست در یخچال ساید بای ساید بوش به طور صحیح انجام نشود، احتمال قوی آن است که برد الکترونیکی دستگاه دچار آسیب دیدگی شده باشد.

خاموش و روشن شدن های پی در پی دستگاه

از دیگر نشانه های مهم آسیب دیدگی برد یخچال ساید بای ساید می توان به خاموش و روشن شدن های مداوم آن اشاره کرد. در صورتی که این اتفاق بیفتد می بایست بدون تاخیر نسبت به برطرف نمودن مشکل فوق اقدام شود. بدیهی است هرگونه سهل انگاری در رسیدگی به این موضوع، نهایتا موجب از کار افتادگی و سوختن کمپرسور دستگاه خواهد شد.

مشکل در عملکرد ترمیستور

ترمیستور قطعه ای در یخچال ساید بای ساید بوش است که وظیفه آن کنترل میزان سرمای موجود در فضای داخلی دستگاه می باشد. در صورتی که برد الکترونیکی یخچال ساید بای ساید آسیب دیده باشد تنظیم دما به وسیله ترمیستور به خوبی انجام نخواهد شد.

به نمایش درآمدن کد خطا بر روی صفحه نمایشگر دستگاه

یکی از آسان ترین روش های تشخیص علائم خرابی برد یخچال ساید بای ساید بوش، نشان داده شدن ارورهای مربوطه بر روی صفحه نمایشگر دستگاه می باشد‌. هم اکنون در اغلب مدل یخچال های ساید بای ساید بوش این سیستم طراحی شده است.

دلایل اصلی آسیب دیدگی برد یخچال ساید بای ساید بوش

دلایل خرابی برد یخچال ساید بای ساید بوش

بدون شک با دانستن علل خرابی یخچال ساید بای ساید بوش، شرایط لازم به منظور عیب یابی و تعمیر آن نیز فراهم خواهد شد. در ادامه برخی از مهم ترین دلایل آسیب دیدگی این قسمت از دستگاه ذکر شده اند. مهندسان ما در مجموعه تعمیرات بوش دارای بیش از ۲۰ سال سابقه کاری در عرصه تعمیر انواع محصولات لوازم خانگی می باشند. این دوستان هم اکنون در زمینه تعمیر برد یخچال ساید بای ساید بوش در اصفهان هم مشغول به فعالیت هستند.

نوسانات الکتریکی

می توان گفت اصلی ترین علت خرابی برد یخچال ساید بای ساید بوش و همینطور دیگر دستگاه ها، نوسانات الکتریکی می باشد. در حقیقت منظور از نوسانات الکتریکی همان افزایش و کاهش ناگهانی میزان ولتاژ ورودی به وسیله است. این اتفاق می تواند در نهایت موجب نیم سوز شدن و یا حتی سوختگی قطعات موجود بر روی برد الکترونیکی یخچال ساید بای ساید بوش شود.

تماس آب با برد الکترونیکی

لازم است در هنگام نظافت بدنه و همچنین محیط پیرامون یخچال ساید بای ساید بوش دقت لازم صورت گرفته تا به هیچ عنوان آب به درون محفظه برد دستگاه نفوذ ننماید. این اتفاق به ویژه در زمانی که یخچال ساید بای ساید بوش روشن باشد ممکن است باعث خرابی برد الکترونیکی شود.

آسیب دیدگی سایر قطعات

خرابی برخی از قطعات موجود در یخچال ساید بای ساید بوش همچون کمپرسور، فن، المنت و… می توانند سبب از کار افتادگی برد الکترونیکی شوند. جزییات این فرایند بدین صورت است که موجب کشیده شدن جریان اضافی در دستگاه می شود. این امر در نهایت آسیب دیدگی برد الکترونیکی را در پی خواهد داشت.

گرمای شدید

گرمای شدید دشمن بردهای الکترونیکی دستگاه های مختلف از جمله یخچال ساید بای ساید بوش خواهد بود. معمولا در صورتی که میزان دمای موجود در محیط پیرامون برد الکترونیکی به بیش از ۳۰ درجه سانتی گراد برسد احتمال خرابی این قطعه از دستگاه وجود خواهد داشت.

وجود فاصله غیر استاندارد میان قسمت های مختلف دستگاه

معمولا بسیاری از قطعات موجود در یخچال ساید بای ساید بوش هنگام روشن بودن دستگاه دمای بالایی خواهند داشت. این اتفاق باعث شده تا گرمای حاصل شده از این قطعات احتمال آسیب دیدگی برد الکترونیکی را افزایش دهند. در حال حاضر تعمیر برد یخچال ساید بای ساید بوش در اصفهان از جمله فعالیت هایی بوده که این روزها مراجعه کنندگان بسیاری را در کنار خود می بیند.

بهترین مرکز تعمیر برد یخچال ساید بای ساید بوش در اصفهان

یک مرکز تعمیر محصولات لوازم خانگی معتبر دارای ویژگی های خاص و منحصر به فردی به منظور جذب هرچه بیشتر مراجعه کنندگان خود می باشد. در حال حاضر با توجه به آخرین شواهد به دست آمده مجموعه تعمیرات بوش بهترین مرکز در زمینه تعمیر انواع محصولات لوازم خانگی و قطعات آن ها می باشد. این مجموعه با ارائه تسهیلاتی چون گارانتی خدمات دوماهه به مراجعه کنندگان خود در زمینه تعمیر یخچال ساید بای ساید بوش در اصفهان سعی در پاسخگویی به انتظارات آن ها دارد.

شماره تماس بهترین مرکز تعمیر برد یخچال ساید بای ساید بوش در اصفهان

داشتن یک راه ارتباطی مناسب، می تواند بر تعداد مشتریان مراکز تعمیر محصولات لوازم خانگی بیفزاید. شما مراجعه کنندگان عزیز می توانید جهت برقراری ارتباط با همکاران ما در مجموعه تعمیرات بوش با شماره 09130108396 تماس حاصل فرمایید.

بیشتر بخوانید: نصب ماشین لباسشویی بوش

5/5 - (12 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *