تعمیر برد ماشین لباسشویی بوش در اصفهان

این روزها استفاده از انواع لوازم الکتریکی به منظور پیشبرد سریع فعالیت های روزمره انسانی امری رایج تلقی می شود. شرکت بوش جزء معروف ترین برندهای تولید کننده بین المللی پیرامون ساخت انواع دستگاه های لوازم خانگی به حساب می آید.

این کارخانه در سالیان اخیر پیشرفت قابل ملاحظه ای در زمینه ساخت لوازمی همچون یخچال فریزر، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی و… داشته است. هم اکنون محصولات شرکت بوش دارای مشتریان بسیاری نیز در کشور عزیز ما ایران می باشد.

همکاران ما در مرکز تعمیرات بوش آماده خدمت رسانی های لازم در زمینه تعمیر برد ماشین لباسشویی بوش در اصفهان نسبت به همشهریان عزیز می باشند.

جهت تماس با مرکز تخصصی تعمیرات بوش در اصفهان و ثبت درخواست های خدمات خود می توانید با شماره 09130108396 تماس حاصل فرمایید. تعمیرکاران ما در سریع ترین زمان به شما خدمات خوبی در زمینه تعمیر و سرویس ماشین لباسشویی بوش، ماشین ظرفشویی بوش، یخچال فریزر بوش و یخچال ساید بای ساید بوش ارائه می دهند.

تعمیر برد ماشین لباسشویی بوش

بیشتر دستگاه های لوازم خانگی امروزی از قطعات متعددی تشکیل شده که هرکدام وظایف مخصوصی را عهده دار هستند. می توان گفت برد الکترونیکی مهم ترین قسمت به کار رفته در ماشین لباسشویی بوش است. این قطعه بر عملکرد سایر قطعات نظارت به عمل می آورد.

این قطعه ممکن است با گذشت زمان دچار آسیب دیدگی شده که در این صورت می بایست نسبت به تعمیر آن اقدام شود. گاهی تعداد قطعات آسیب دیده درون برد همچون خازن، ترانزیستور، مقاومت، دیود، رله و… به قدری زیاد بوده که در این صورت تعویض کامل قطعه به صرفه تر از تعمیر آن خواهد بود

 همچنین نکته بسیار مهم دیگر آنکه بهتر است حتی الامکان به منظور تعمیر قسمت های از بین رفته در برد ماشین لباسشویی بوش به نمایندگی های مجاز مراجعه شود. بدیهی است در صورتی که تعمیر این نوع لوازم به مراکز نامعتبر سپرده شوند ممکن است خسارات بسیاری متوجه دستگاه ها شده که این موضوع پیامد مطلوبی نخواهد داشت.

ما در مجموعه تعمیرات بوش قادر خواهیم بود تا با استفاده از نیروهای متخصصی که در زمینه تعمیر برد ماشین لباسشویی بوش در اصفهان فعالیت دارند به مشکلات شما عزیزان رسیدگی نماییم. به منظور تعمیر برد ماشین لباسشویی بوش لازم است تا مراحل ذیل به ترتیب انجام بپذیرند.

  1. ابتدا با جدا سازی دوشاخه از پریز برق جریان الکتریسته در ماشین لباسشویی بوش به طور کامل قطع شود.
  2. تمامی اتصالات مربوط به قسمت پنل ماشین لباسشویی بوش را باز کرده و سپس قطعه فوق با احتیاط از دستگاه خارج گردد.
  3. وضعیت سلامت قطعات موجود بر روی برد ماشین لباسشویی بوش با دقت مورد بررسی قرار بگیرند.

آی سی، مهم ترین قطعه به کار رفته در برد ماشین لباسشویی بوش می باشد. در صورت آسیب دیدگی این قطعه قابل تعمیر نبوده و تنها می بایست تعویض گردد.

علائم آسیب دیدگی برد ماشین لباسشویی بوش

علائم آسیب دیدگی برد ماشین لباسشویی بوش

بدون شک پیش از هرگونه اقدام جهت تعمیر برد ماشین لباسشویی بوش، لازم است تا اطلاعاتی در زمینه عیب یابی و علل خرابی قطعه فوق جمع آوری شوند. تکنسین های شاغل ما در مجموعه خدمات بوش که در زمینه تعمیر برد ماشین لباسشویی بوش در اصفهان مشغول به کار هستند قادر خواهند بود تا در اسرع وقت به این مشکلات رسیدگی نمایند.

هنگام خرابی برد ماشین لباسشویی بوش یک سری نشانه ها آشکار خواهند شد. ما در اینجا قصد داریم تا به برخی از برجسته ترین آن ها اشاره نماییم.

  1. در زمان کار با ماشین لباسشویی بوش متوجه این موضوع می شویم که قسمت مربوط به شست و شو در دستگاه عملکرد مطلوبی را از خود نشان نمی دهد.
  2. ممکن است پنل ماشین لباسشویی بوش به درستی عمل نکرده و به طور مداوم و غیر قابل کنترل خاموش گردد.
  3. احتمال دارد در هنگام دست گذاشتن بر روی بدنه ماشین لباسشویی بوش متوجه وجود جریان الکتریسیته در آن شویم.
  4. همچنین یکی دیگر از نشانه های رایج آسیب دیدگی برد ماشین لباسشویی بوش نمایش کد خطا بر روی صفحه نمایشگر آن است.
  5. در زمان خرابی برد ماشین لباسشویی بوش فرایند تخلیه آب در دستگاه می تواند دچار مشکل شود.

دلایل آسیب دیدگی برد ماشین لباسشویی بوش

همچنین ما قصد داریم تا در ادامه مطلب شما را با مهم ترین دلایل خرابی برد ماشین لباسشویی بوش آشنا نماییم.

نوسانات ناشی از جریان الکتریسیته

می توان گفت مهم ترین عاملی که می تواند سبب آسیب دیدگی برد ماشین لباسشویی بوش شود، عدم ثبات در میزان ولتاژ الکتریکی ورودی به دستگاه است. به منظور جلوگیری از بروز این مشکل می توان به سادگی از یک عدد محافظ برق مخصوص استفاده کرد.

استفاده نادرست از ماشین لباسشویی بوش

گاهی اوقات استفاده بیش از اندازه از دستگاه در حد فاصل کوتاه می تواند باعث از کار افتادگی برد ماشین لباسشویی بوش شود. شما همشهریان گرامی می توانید در صورت وقوع هر نوع مشکل در عملکرد دستگاه خود از همکاران ما در مجموعه خدمات بوش به منظور تعمیر آن کمک بگیرید.

کارشناسان ما این توانایی را داشته تا در اسرع وقت خدمات مورد نیاز را در زمینه تعمیر برد ماشین لباسشویی بوش در اصفهان ارائه نمایند.

نفوذ رطوبت و آب به درون برد ماشین لباسشویی بوش

از دیگر علل رایج خرابی برد ماشین لباسشویی بوش می توان به ورود آب به داخل این قطعه اشاره کرد که باعث سوختگی برد خواهد شد.

بارگیری بیش از حد ماشین لباسشویی بوش

هنگامی که مخزن شست و شوی دستگاه، بیش از حجم استاندارد خود پر از لباس شود ممکن است خرابی برد ماشین لباسشویی بوش را به دنبال داشته باشد. به منظور رفع این مشکل توصیه می شود پوشاک خود را در چند نوبت شست و شو نمایید.

نحوه تست برد ماشین لباسشویی بوش

نحوه تست برد ماشین لباسشویی بوش

یکی از ساده ترین راه ها به منظور تست برد ماشین لباسشویی بوش از طریق لامپ فازمتر می باشد. نحوه کار بدین شکل است که ابتدا دستگاه را در حالت خروجی پمپ تخلیه گذاشته و سپس کلید استارت فشار داده شود. در شرایط فوق اگر برد ماشین لباسشویی بوش سالم باشد لامپ فازمتر روشن خواهد شد. در غیر این صورت برد نیاز به تعمیر خواهد داشت.

چه عواملی در هزینه تعمیر برد ماشین لباسشویی بوش تاثیر گذار هستند؟

شکی وجود ندارد که از نظر مشتریان، میزان هزینه پرداختی جهت تعمیر برد ماشین لباسشویی بوش موضوع مهمی خواهد بود. هم اکنون تکنسین های ما در مرکز تعمیرات بوش پیرامون تعمیر برد ماشین لباسشویی بوش در اصفهان نیز خدمات ارائه می نمایند.

این عزیزان ضمن بکارگیری از فناوری های روز دنیا در فعالیت هایشان نهایت همکاری را با مشتریان در زمینه میزان حق الزحمه خود دریافتی خواهند داشت. در اینجا قصد داریم تا به برخی از مهم ترین عواملی که سبب افزایش یا کاهش در میزان هزینه های پرداختی جهت تعمیر برد ماشین لباسشویی بوش می شوند اشاره نماییم.

برند سازنده

بدون شک نخستین عاملی که در تعیین میزان هزینه پرداختی برای تعمیر ماشین لباسشویی و دیگر لوازم الکتریکی تاثیر گذار است برند سازنده آن ها می باشد.

ایاب و ذهاب

دیگر عامل مهمی که در هر صورت باعث ایجاد نوسان در مقدار هزینه پرداختی جهت تعمیر ماشین لباسشویی بوش خواهد شد، سرویس ایاب و ذهاب می باشد.

تعداد قطعات آسیب دیده و کیفیت نمونه های جایگزین شده

هنگامی که تعداد قطعات آسیب دیده درون برد ماشین لباسشویی بوش زیاد باشند لازم است عملیات جایگزینی بیشتری به جای آن ها صورت بگیرد. همچنین ممکن است قطعات جایگزین شده از میزان کیفیت متفاوتی برخوردار بوده که این عوامل در هزینه تعمیرات موثر خواهند بود.

تعویض قطعه

گاهی اوقات ممکن است امکان تعمیر برد ماشین لباسشویی بوش به دلیل آسیب دیدگی شدید آن میسر نیست. در این صورت لازم است قطعه مذکور به کلی تعویض گردد. معمولا تعویض قطعات در این نوع لوازم در مقایسه با تعمیر آن ها نیاز به پرداخت هزینه بیشتری از سوی مشتریان خواهند داشت.

بهترین مرکز تعمیر برد ماشین لباسشویی در اصفهان

بهترین مرکز تعمیر برد ماشین لباسشویی در اصفهان

طبیعتا همه ما علاقه مند هستیم تا به منظور تعمیر لوازم الکتریکی خود به مراکز معتبر مراجعه نماییم. با توجه به آخرین بررسی های به عمل آمده، مجموعه تعمیرات بوش با بهره بردن از متخصصین با تجربه خود بهترین مرکز جهت تعمیر ماشین لباسشویی بوش در اصفهان است.

شماره تماس بهترین مرکز تعمیر برد ماشین لباسشویی در اصفهان

لطفا جهت برقراری ارتباط با کارشناسان ما در مجموعه خدمات بوش که در زمینه های گوناگون از جمله تعمیر برد ماشین لباسشویی بوش در اصفهان فعالیت دارند، با شماره 09130108396 تماس حاصل فرمایید.

4.9/5 - (10 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *