تعویض بلبرینگ ماشین لباسشویی بوش در اصفهان

شکی وجود ندارد که در حال حاضر سبک زندگی انسان ها از تفاوت عمده ای نسبت به هم نوعان خود در روزگاران پیشین برخوردار می باشد. می توان گفت استفاده از انواع یخچال فریزرها، لوازم صوتی و تصویری، ماشین های لباسشویی و… وجه تمایز نحوه زندگی امروزی با روزگاران قدیم به شمار می آید. شرکت بوش از آغاز تاسیس خود تاکنون همواره در تلاش به منظور ساخت جدیدترین مدل های محصولات لوازم خانگی بوده است.

هم اکنون ماشین لباسشویی بوش جزء معروف ترین محصولات تولیدی این برند بوده که از فروش نسبتا خوبی در عرصه جهانی برخوردار می باشند. در مقاله پیش رو به نکات کلی پیرامون تعویض بلبرینگ ماشین لباسشویی بوش در اصفهان اشاره خواهد شد. گفتنی است که متخصصان ما در مجموعه تعمیرات بوش دارای بیش از ۲۰ سال تجربه در عرصه تعمیر لوازم خانگی بوش در اصفهان و تعویض قطعات آن ها هستند.

جهت تماس با مرکز تخصصی تعمیرات بوش در اصفهان و ثبت درخواست های خدمات خود می توانید با شماره 09130108396 تماس حاصل فرمایید. تعمیرکاران ما در سریع ترین زمان به شما خدمات خوبی در زمینه تعمیر و سرویس ماشین لباسشویی بوش، ماشین ظرفشویی بوش، یخچال فریزر بوش و یخچال ساید بای ساید بوش ارائه می دهند.

بلبرینگ ماشین لباسشویی بوش

از میان قسمت های به کار رفته در ماشین لباسشویی بوش، بلبرینگ (یاتاقان) را می توان نام برد. این قطعه علی رغم ابعاد کوچک و ظاهر نسبتا ساده، نقش کلیدی در فرایند چرخش دیگ دستگاه دارد. در صورتی که بلبرینگ ماشین لباسشویی بوش صدمه ببیند معمولا قابل تعمیر نبوده و می بایست حتما تعویض گردد. لازم به ذکر است که تا پیش از انجام فرایند مذکور به هیچ عنوان نباید مجددا از دستگاه استفاده شود.

هرگونه سهل انگاری در این امر می تواند منجر به آسیب رسانی به سایر قسمت های موجود در ماشین لباسشویی بوش نیز گردد. در حال حاضر تکنسین های ما در مجموعه تعمیرات بوش با ارائه گارانتی خدمات دوماهه به مشتریان عزیز برای فعالیت های خود ضمانت ایجاد می نمایند. همچنین تعویض بلبرینگ ماشین لباسشویی بوش در اصفهان نیز در حیطه کاری این عزیزان محسوب می شود.

 از کجا بفهمیم بلبرینگ ماشین لباسشویی بوش خراب است؟

علل خرابی بلبرینگ ماشین لباسشویی بوش

همانطور که گفته شد زمانی که بلبرینگ ماشین لباسشویی بوش صدمه ببیند فرایند چرخش دیگ و به طور کلی عملکرد دستگاه دچار مشکل خواهد شد. گفتنی است که با مشاهده برخی علائم خاص می توان نسبت به خرابی قطعه مذکور اطمینان حاصل کرد. در حال حاضر مواردی چون شکاف خوردگی لاستیک دور درب دستگاه، عدم چرخش دیگ و البته جرقه زدن قسمت زیرین وسیله مهم ترین نشانه های آسیب دیدگی بلرینگ ماشین لباسشویی بوش شمرده می شوند.

دلایلی که باعث خرابی بلبرینگ ماشین لباسشویی بوش می شوند

در ادامه مطلب قصد داریم شما را با دلایل آسیب دیدگی بلبرینگ ماشین لباسشویی بوش آشنا سازیم. از آنجایی که دلایل بسیاری در وقوع این امر تاثیرگذار بوده، تنها به ذکر تعدادی از مهم ترین آن ها بسنده می شود. مهندسان ما در مرکز تعمیرات بوش ضمن استفاده از قطعات اصل و اورجینال در فعالیت های خود موجب خشنودی هموطنان گرامی نیز می گردند. این دوستان پیرو موضوع تعویض بلبرینگ ماشین لباسشویی بوش در اصفهان تمام تلاش خود را به کار می گیرند.

از دستگاه بیش از حد استفاده شده است

 کار با ماشین لباسشویی بوش به صورت یکسره و بدون وقفه، منجر به آسیب دیدگی بلبرینگ آن در طول گذر زمان می شود. از این رو بهتر است میان هربار شسست و شو، دست کم ۳ الی ۴ ساعت فاصله باشد.

حجم بار بیش از اندازه در دیگ

یکی دیگر از عمده دلایلی که منجر به خرابی بلبرینگ ماشین لباسشویی بوش شده، عدم توجه به حجم دستگاه در هنگام بارگیری آن از پوشاک است. توصیه می گردد همواره پیش از تهیه وسیله مورد نظر خود، به میزان ظرفیت بار آن نیز توجه شود.

شست و شوی پوشاک حجیم و سنگین در دستگاه

قرار دادن اقلامی همچون پتو، روفرشی و… به منظور انجام شست و شوی آن ها درون ماشین لباسشویی بوش سبب وارد آمدن فشار مضاعف به قسمت های مختلف دستگاه از جمله بلبرینگ خواهدشد.

ماشین لباسشویی بوش تراز نمی باشد

تراز نبودن وسیله معمولا هنگامی به وقوع می پیوندد که فرایند نصب آن به صورت اصولی و استاندارد انجام نشده باشد. در چنین شرایطی عملیات گردش دیگ ماشین لباسشویی بوش با لرزش های شدیدی همراه شده و در صورت ادامه، آسیب دیدگی بلبرینگ نتیجه آن می باشد.

سرویس نشدن ماشین لباسشویی بوش

لازم به ذکر است که سرویس نمودن ماشین لباسشویی بوش به صورت منظم موجب افزایش در طول عمر قسمت های مختلف آن می شود. همچنین بلبرینگ از جمله قطعاتی است که در هنگام سرویس وسیله، وضعیت سلامت آن مشخص خواهد شد.

مراحل تعویض بلبرینگ ماشین لباسشویی بوش

مراحل تعویض بلبرینگ ماشین لباسشویی بوش

در ادامه مطلب قصد داریم نحوه تعویض بلبرینگ ماشین لباسشویی بوش را به شما آموزش دهیم. البته بهتر است به جهت پیشگیری از بروز مشکلات احتمالی، تا جای ممکن اجرای عملیات فوق را به متخصصین ورزیده در زمینه تعمیر ماشین لباسشویی بوش واگذار نماییم. این روزها مجموعه تعمیرات بوش به ارائه خدمات لازم نسبت به مراجعه کنندگان عزیز می پردازد. همچنین تعویض بلبرینگ ماشین لباسشویی بوش در اصفهان را می توان جزء فعالیت های روزمره مهندسان شاغل این شرکت محسوب نمود.

  • پیش از هرکاری می بایست ابتدا جریان برق موجود در دستگاه قطع شود.
  • با بازگشایی پیچ های مربوط به کنترل پنل ماشین لباسشویی بوش این قسمت از دستگاه جدا شود.
  • صفحه ضربه گیر که معمولا در پشت کنترل پنل وسیله واقع شده، خارج گردد.
  • در مرحله بعد نوبت به بازکردن پنل جلویی دستگاه می رسد.
  • پس از گذراندن مراحل فوق می توان جاپودری را نیز خارج کرد.
  • جداسازی لاستیک دور درب ماشین لباسشویی بوش می تواند ما را یک قدم دیگر به قسمت بلبرینگ دستگاه نزدیک تر نماید.
  • المنت گرما دهنده ماشین لباسشویی بوش باید از دستگاه خارج شده و بدین منظور ابتدا اتصالات آن می بایست جدا شوند.
  • پنل پشتی ماشین لباسشویی بوش همراه با تسمه و فولی بازگشایی شوند.
  • در ادامه لازم است موتور ماشین لباسشویی بوش به بیرون از دستگاه هدایت شده که پیش از آن لازم است تا سیم های اتصال یافته آن جدا شوند.
  • در اخرین مرحله باید کمک فنرهای ماشین لباسشویی را باز نموده تا شرایط برای خارج سازی دیگ فراهم شود.

چه عواملی در هزینه تعویض بلبرینگ ماشین لباسشویی بوش تاثیرگذارند؟

بدون شک تعویض بلبرینگ ماشین لباسشویی همانند دیگر خدمات مربوط به تعمیر محصولات لوازم خانگی مشمول پرداخت مقدار هزینه مشخصی می باشد. هم اکنون می توان گفت عواملی مانند نوع و برند دستگاه، میزان کیفیت قطعات (اصل یا مشابه)، سرویس ایاب و ذهاب و… بیشترین تاثیرگذاری را پیرامون این موضوع دارند.

بهترین مرکز در زمینه تعویض بلبرینگ ماشین لباسشویی بوش در اصفهان

طبق اعلام رضایت مشتریان گرامی، مجموعه تعمیرات بوش با برخورداری از متخصصین مجرب در عرصه تعمیر محصولات لوازم خانگی خدماتی شایسته را نسبت به همشهریان عزیز ارائه می نماید.

شماره تماس بهترین مرکز در زمینه تعویض بلبرینگ ماشین لباسشویی بوش در اصفهان.

در حال حاضر شماره تلفن 09130108396 آماده دریافت سفارشات شما همشهریان عزیز به منظور تعمیر لوازم خانگی بوش می باشد.

بیشتر بخوانید: تعمیر جاپودری ماشین لباسشویی بوش در اصفهان

5/5 - (9 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *