سرویس دوره ای ماشین لباسشویی بوش در اصفهان

این روزها تولید بسیاری از محصولات لوازم خانگی موجب آن شده تا نحوه گذراندن زندگی برای انسان ها با سهولت بیشتری همراه باشد. در حال حاضر کارخانجات بسیاری در سراسر جهان پیرامون تولید این نوع لوازم به ارائه خدمات می پردازند. با وجود آنکه در طول سالیان اخیر کشور ما مورد برخی از تحریم های بین المللی ِواقع شده اما همچنان برخی مراکز در عرصه تعمیر محصولات لوازم خانگی مشغول به فعالیت می باشند.

مجموعه تعمیرات بوش، مرکز تعمیر لوازم خانگی بوش در اصفهان، با بیش از ۲۰ سال سابقه در زمینه تعمیر محصولات لوازم خانگی آماده ارائه خدمات به مراجعه کنندگان گرامی است. همچنین لازم به ذکر است که خدمات سرویس دوره ای ماشین لباسشویی بوش در اصفهان از جمله فعالیت هایی بوده در حال حاضر مهندسان ما در این مجموعه به آن اشتغال دارند.

جهت تماس با مرکز تخصصی تعمیرات بوش در اصفهان و ثبت درخواست های خدمات خود می توانید با شماره 09130108396 تماس حاصل فرمایید. تعمیرکاران ما در سریع ترین زمان به شما خدمات خوبی در زمینه تعمیر و سرویس ماشین لباسشویی بوش، ماشین ظرفشویی بوش، یخچال فریزر بوش و یخچال ساید بای ساید بوش ارائه می دهند.

سرویس ماشین لباسشویی بوش

منظور از سرویس ماشین لباسشویی بوش در حقیقت همان پاکسازی قسمت های مختلف این دستگاه می باشد. اغلب محصولات لوازم خانگی از جمله ماشین لباسشویی بوش در طول مدت زمان کارکرد خود دچار جرم گرفتگی در قسمت های مختلف خود می شوند. این فرایند به مرور زمان در عملکرد ماشین لباسشویی بوش تاثیر منفی گذاشته و کیفیت شست و شو را در دستگاه کاهش خواهد داد.

با سرویس دوره ای ماشین لباسشویی بوش می توان تا حدود زیادی از بروز این مشکلات جلوگیری به عمل آورد. توصیه می شود دست کم هر ۳ ماه یکبار نسبت به سرویس دوره ای ماشین لباسشویی بوش اقدامات لازم صورت بگیرند.

مراحل سرویس ماشین لباسشویی بوش

برای انجام سرویس ماشین لباسشویی بوش لازم است تا مراحل خاصی را طی کنید. ما قصد داریم تا در ادامه مقاله به نکات بیشتری پیرامون این موضوع بپردازیم. لازم به ذکر است باقی ماندن حتی مقدار اندکی از مواد شوینده پس از اتمام کار با دستگاه، زمینه ساز رشد انواع قارچ ها و باکتری ها در داخل دیگ ماشین لباسشویی بوش خواهند شد. کارشناسان ما در مرکز تعمیرات بوش، مجموعه تعمیر ماشین لباسشویی بوش در اصفهان، در هر زمان آماده ارائه خدمات لازم به منظور سرویس دوره ای ماشین لباسشویی بوش در اصفهان و حومه می باشند.

پاک کردن قسمت لاستیکی دور درب دستگاه

پاک کردن قسمت لاستیکی دور درب دستگاه

با کنار زدن لاستیک دور درب ماشین لباسشویی بوش می توان آلودگی های بسیاری را مشاهده نمود. این آلودگی ها حاصل تجمع مواد شوینده در طول بارها استفاده از وسیله بوده که احتمالا سبب رشد انواع باکتری ها نیز شده اند. در صورتی که به موقع اقدام به تمیزکاری این قسمت از دستگاه نشود بوی نامطبوع حاصل شده از این مواد بر کیفیت شست و شوی لباس های داخل ماشین لباسشویی بوش تاثیر منفی خواهند گذاشت.

شست و شوی مخزن جا پودری ماشین لباسشویی بوش

یکی از قسمت های مهم ماشین لباسشویی بوش که رعایت نظافت آن اهمیت شایانی در میزان کیفیت شست و شوی پوشاک داخل دستگاه دارد، مخزن جا پودری می باشد. جهت شست و شوی این قطعه ابتدا می بایست آن را از دستگاه جدا کرده. سپس به وسیله یک عدد اسکاج یا مسواک به همراه مواد شوینده اقدام به جرم گرفتگی آن نمود.

همچنین لازم به ذکر است استفاده از سرکه به عنوان یک نوع پاک کننده طبیعی نیز می تواند در این زمینه کارگشا باشد.

تمیز نمودن فیلتر ماشین لباسشویی بوش

با توجه به آنکه فیلتر ماشین لباسشویی بوش در معرض انواع آلودگی ها بوده پاکسازی دوره ای آن از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد. این قسمت از وسیله ممکن است توسط اشیاء و موادی همچون دکمه، نخ، مو و… مسدود شده و در عملکرد دستگاه مشکل ایجاد نماید. بنابراین بهتر است ماهی یکبار وضعیت فیلتر ماشین لباسشویی بوش مورد بررسی و سپس شست و شو قرار بگیرد.

کارشناسان ما در مرکز تعمیرات بوش با استفاده از قطعات و مواد با کیفیت در فعالیت های خود سعی در جلب نظر مشتریان گرامی دارند. این عزیزان در حال حاضر در عرصه سرویس دوره ای ماشین لباسشویی بوش در اصفهان به شما همشهریان عزیز بهترین خدمات را ارائه می دهند.

پاکسازی محفظه دستگاه

محفظه یا همان درام وسیله اصلی ترین نقش را در فرایند شست و شوی لباس ها در ماشین لباسشویی بوش بر عهده دارد. از آن جایی که درام ماشین لباسشویی بوش در حین فعالیت دستگاه با مواد شوینده در تماس بوده همواره احتمال باقی ماندن مقداری از آن ها در این قسمت وجود خواهد داشت. به منظور تمیز کردن درام ماشین لباسشویی بوش می توان از جوش شیرین که دارای قدرت پاک کنندگی مناسبی بوده استفاده نمود.

همچنین یک دور فعالیت دستگاه به صورت خالی (بدون لباس) نیز می تواند در این امر موثر باشد. مقدار دمای مناسب برای انجام این کار بالای ۵۰ درجه سانتی گراد توصیه می شود.

نکات کلیدی در هنگام پاکسازی ماشین لباسشویی بوش

در زمان سرویس و پاکسازی ماشین لباسشویی بوش رعایت چند نکته الزامی بوده که در ادامه به آن ها اشاره خواهند شد.

هرچه قدر شست و شوی قسمت های موجود در دستگاه در دمای بالاتری صورت بگیرد عملیات پاکسازی با قدرت بیشتری انجام خواهد شد.

توجه: شست و شو در دمای بسیار پایین ممکن است علاوه بر ناتوانی در پاک کنندگی قسمت های جرم دیده، موجبات رشد بیشتر قارچ ها و باکتری ها را فراهم سازد.

به منظور جلوگیری از رشد باکتری ها در ماشین لباسشویی بوش لازم است پس از اتمام کار با دستگاه درب آن را باز گذاشته تا رطوبت حاصل از شست و شو از بین بروند. همچنین تحت هیچ شرایطی، لباس های مرطوب برای مدت طولانی داخل محفظه باقی نمانند.

در صورتی که از ماشین لباسشویی بوش به منظور شست و شوی لباس های نوزاد استفاده شده، لازم است به طور متوسط هفته ای یکبار اقدام به پاکسازی و سرویس قسمت های مختلف دستگاه شود.

همواره بهتر است از مواد شوینده تنها به مقدار لازم (حجم لباس های موجود) در ماشین لباسشویی بوش استفاده شوند. وجود بیش از حد مواد شوینده در دستگاه عامل اصلی رشد انواع قارچ ها و باکتری ها است.

پس از آنکه فرایند شست و شو در ماشین لباسشویی بوش به اتمام رسید، لازم است اقدام به خشک نمودن واشر چرمی به وسیله یک عدد دستمال شود. مجموعه تعمیرات بوش شامل تکنسین های ورزیده ای بوده که ارائه گارانتی خدمات دو ماهه در سرویس دوره ای ماشین لباسشویی بوش در اصفهان را در دستور کار خود قرار می دهند.

عوامل موثر بر هزینه سرویس ماشین لباسشویی بوش

عوامل موثر بر هزینه سرویس ماشین لباسشویی بوش

قطعا مقدار هزینه پرداختی به منظور سرویس دوره ای ماشین لباسشویی بوش یکی از موضوعات در نظر گرفته شده از سوی مراجعه کنندگان خواهد بود. بدین منظور لازم می دانیم تا به برخی از عوامل تاثیرگذار در این زمینه نیز اشاره نماییم.

تعداد قطعات جرم گرفته

هرچه قدر قسمت های بیشتری از ماشین لباسشویی بوش نیاز به پاکسازی داشته باشند، هزینه سرویس دستگاه افزایش خواهد یافت.

مقدار و کیفیت مواد شوینده

نوع و کیفیت مواد شوینده ای که به منظور شست و شوی قطعات مختلف ماشین لباسشویی بوش به کار رفته نیز در تعیین هزینه سرویس دستگاه تاثیرگذار خواهد بود. همچنین هرچه قدر مقدار بیشتری از این مواد در دستگاه استفاده شده باشند باعث افزایش در هزینه های پرداختی خواهند شد.

سرویس ایاب و ذهاب

دیگر عامل مهمی که می تواند سبب افزایش یا کاهش هزینه سرویس ماشین لباسشویی بوش شود، سرویس ایاب و ذهاب می باشد.

بهترین مرکز سرویس دوره ای ماشین لباسشویی بوش در اصفهان

بدون شک جست و جوی بهترین مرکز تعمیر و سرویس لوازم خانگی هدف اصلی تمامی مراجعه کنندگان گرامی خواهد بود. هم اکنون با توجه به آخرین تحقیقات صورت گرفته مجموعه تعمیرات بوش با داشتن متخصصین مجرب و با تجربه بهترین مرکز تعمیر و سرویس انواع محصولات لوازم خانگی در اصفهان به شمار می آید.

شماره تماس بهترین مرکز سرویس دوره ای ماشین لباسشویی بوش در اصفهان

شما همشهریان عزیز می توانید برای برقراری ارتباط با همکاران ما در مجموعه تعمیرات بوش به منظور انجام سرویس محصولات لوازم خانگی با شماره 09130108396 تماس حاصل فرمایید.

بیشتر بخوانید: تعمیر برد یخچال ساید بای ساید بوش در اصفهان

5/5 - (10 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *